Blog

Silniki do łodzi i jachtów

silniki

Dobór silnika do łodzi nie jest sprawą prostą, jakby się mogło wydawać. Producenci silników podają co prawda parametry ciągu i masy łodzi, ale są to dane warunków optymalnych. Przede wszystkim musimy na wstępie zadać sobie pytanie po jakich akwenach będziemy pływać i w jakiej łodzi używać. Należy dobrać silniki z nadwyżką mocy, która przyda się przy silnych wiatrach, czy pływaniu z większym obciążeniem.

Dlaczego Mazuria?

Po pierwsze kompleksowa obsługa.
Sprzedajemy, montujemy oraz serwisujemy silniki do łodzi i jachtów. W jednym miejscu, jeden zespół będzie odpowiedzialny za Państwa silnik.

Po drugie komfort i stabilność.
Komfort osób korzystających z oferowanych silników jest dla nas bardzo ważny. Sprzęt renomowanych, światowych producentów: Suzuki, Selva, Lombardini, Hyundai gwarantuje długie i komfortowe użytkowanie. W ofercie posiadamy silniki o mocach od 2,5 KM do kilkuset KM.

Po trzecie profesjonalne doradztwo.
Sprzedażą, montażem i serwisem silników zajmują się praktycy, którzy cały swój czas spędzają na wodzie.

W ofercie posiadamy silniki stacjonarne /tzw. silniki wewnętrzne/ oraz silniki zaburtowe /tzw. silniki zewnętrzne/. Silniki wewnętrzne przeznaczone są do większych łodzi.
Silniki zaburtowe są prostsze w użytkowaniu i serwisie. Natomiast silniki stacjonarne są cichsze, ekonomiczne i niewidoczne.

Prosimy o kontakt telefoniczny 89 678 94 17 lub e-mail artur@mazuria.com w celu indywidualnego doboru silnika do łodzi i udzielenia szczegółowych informacji.

Share this post