Blog

Łodzie z laminatu

marim33-1

Łodzie z laminatu Marims są zaprojektowane i wykonane przez praktyków, którzy cały swój czas spędzają na wodzie. Mazuria produkuje łodzie z laminatu od kilkunastu lat. Stawiamy na jakość produkowanych łodzi. Specjalizujemy się w budowie łodzi i jachtów z laminatu o długości kadłuba od 4 do 10 metrów. Oferujemy kompletnie wyposażone łodzie i jachty, według wytycznych klienta. Łodzie z laminatu zastosowanie mają w żeglarstwie oraz ratownictwie wodnym: WOPR, Straż Pożarna, Policja oraz inne służb i sztaby kryzysowe.

Dlaczego Mazuria?

Po pierwsze jakość.
Nasze łódki wykonane są ręcznie, z laminatu poliestrowo-szklanego. Konstrukcja wzmocniona rusztem dennym i zabezpieczona przed wilgocią. Łodzie z laminatu Marims są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne: deszcze, mrozy oraz promieniowanie słoneczne. Łodzie z laminatu nie wymagają konserwacji i nie korodują. Doświadczona załoga oraz najwyższej jakości materiały pozwalają zaoferować wysokiej klasy łodzie i jachty żeglarskie.

Po drugie bezpieczeństwo i stabilność.
Bezpieczeństwo osób korzystających z łodzi Marims jest dla nas bardzo ważne. Duża wyporność sprawia, że jednostki Marims są praktycznie niezatapialne. Łodzie posiadają znak CE. Antypoślizgowa powierzchnia pokładu zapewnia komfortowe i bezpieczne poruszanie się po łodzi.
Odpowiednio wyprofilowane dno zapewnia stabilność podczas wysokiej fali oraz skrętach.

Po trzecie ręczne wykonanie.
Wszystkie nasze łodzie są wykonywane ręcznie, dzięki czemu gotowy produkt jest najwyższej jakości. Do budowy łodzi wykorzystujemy wysokiej jakości laminatu poliestrowo-szklanego.

Łodzie Marims mogą być wyposażone w 1 silnik zaburtowy lub parę silników zaburtowych o napędzie śrubowym lub strugowodnym typu JET.

Kreatywne rozwiązania, antypoślizgowy pokład, duża stabilność, niewielkie zanurzenie, to podstawowe zalety naszych łodzi.

Prosimy o kontakt telefoniczny 89 678 94 17 lub e-mail artur@mazuria.com w celu indywidualnej konfiguracji łodzi i udzielenia szczegółowych informacji.

Share this post